7-C Sınıfı Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7-C Sınıfı Forum Sitesi

7-C sınıfının forum sitesi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz

3 posters

En Sevdiğiniz Şarkıcı
Ceza
En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Vote_lcap15%En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Vote_rcap
 15% [ 2 ]
Kolera
En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Vote_lcap15%En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Vote_rcap
 15% [ 2 ]
Ayben
 15% [ 2 ]
Feridun Düzağaç
En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Vote_lcap8%En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Emre Altuğ
En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Vote_lcap0%En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Gripin
 15% [ 2 ]
Hepsi
En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Vote_lcap8%En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Emre Aydın
 8% [ 1 ]
Şebnem Ferah
 8% [ 1 ]
Duman
 8% [ 1 ]
Toplam Oylar : 13

Anket kapatıldı

YazarMesaj
mert

mert

En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Empty
MesajKonu: En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz   En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 9:45 pm

Ben high school musical ve eurovision şarkılarını
1905unal

1905unal

MesajKonu: Geri: En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz   En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 10:18 pm

senin high school unda sanada insan bi şu ankete hayki felan koyar bu ne böle yaf
mert

mert

MesajKonu: Geri: En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz   En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:05 pm

koymamamın 2 nedeni var
1-Ankatte en çok 10 tane isim koyabiliyordum (sanatçıları say)
2-Ben rap dinlemiom ben de ozanın cevaplarıyla yazdım ceza kolera aybeni
tamam mı sünalcım
balahun

balahun

MesajKonu: Geri: En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz   En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:00 pm

Mertçim alınma ama anketin adı hangi şarkıyı dinliyorsunuz ama sen seçeneklere sanatçı ismi koymuşsun şarkı ismi koyman gerekmiyo mu??? scratch scratch

En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz
1 sayfadaki 1 sayfası